Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.06.2003, 10:10   #10
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Re: SONY Nagrywarka DVD SONY DRU-500AX

Cytat:
reszcz napisa***322;(a)
Witam planuje kupić to cacko cena mnie troche odstrasza ale wiele zalet niestety lub stety nie spotkałem się z osoba kóra by miała to cacko a może ktoś z was coś mi powoe na ten temat czy dobry wybór czy nie a może jakieś propozycje.
Wiele zalezy od tego czy zamierzasz palić płyty dla siebie (zakładam filmy) i jaki masz odtwarzacz DVD - np. Pioneer (wtedy -) czy Yamaha (wtedy +). W Media Markt widziałem już odtwarzacze czytające oba standarty w cenie koło 800 zł. Jeśli zamierzasz palić dla licznych "krewnych i znajomych Królika" (oraz Puchatka i Prosiaczka ], to musisz się liczyć z tym,że ktoś może posiadać Yamahe czy coś innego co czyta format +.

Jak na razie cena Sony 500 jest duża. Może rzucić okiem na NEC 1300 (Rob donosił o cenie 1250) a moze wejdzie na rynek LiteOn LDW 400 ?

Jak na razie, z moich obserwacji w sklepie z nośnikami we Wrocku, najlepiej schodzą płyty -R/RW. Na plusy zapotrzebowanie jest śladowe.
"Giełda" operuje również na -R ale płyty stamtąd bywają takie, że nie przeczyta ich żaden odtwarzacz .

Pozdrawiam

Jabba
Jabba the Hutt jest offline