Dyskusja: Co to za format?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.06.2003, 02:24   #4
method
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2003
Posty: 6
method w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
markus96 napisa***322;(a)
Tak zgadza się to jest format VCD. Wejdź do katalogu MPEGAV i otwórz tam któryś z plików, film napewno zagra. Trzymaj się!!
wyciagam kolejny temat
sciagnalem ostatnio pare nowosci w VCD ale niestety plik z folderu MPEGAV zagrac na kompie nie chce. po wypaleniu wszytko spokojnie chodzi na stacjonarnym DVD, ale niestety "in english".
wobec powyzszego pomyslalem zeby wkleic napisy do pliku z obrazzem (na jednej plytce ma on rozszerzenie DAT na innej MPEG)tak jak przy konwersji AVI do VCD. tyle ze virtualdub nie chce otworzyc tego pliku(z tego co wyczytalem na forum jest to normalne). dlatego mam pytanie za pomoca jakiego programu mozna wkleic te nieszczesne napisy do MPEG czy wogole jest jakis sposob na odwrocenie (najlepiej w miare prosty) tej wykonywanej przez nero konwersji avi do vcd, tak zebym mogl sobie ten film obejrzec na kompie, nie pieprzac sie w doklejanie napisow?z gory dzieki za pomoc
method jest offline