Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.06.2003, 19:38   #1
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Poszukuje czegos o stanowczym zapachu / to nie jest śmieszne /

Witam !

Tego chyba nie bylo - problem moze wydawać sie Wam śmieszny ale recze ze w praktyce taki nie jest

Opisze moze po krótce oco chodzi.

Mieszkam w bloku - mam pod soba parter i dwa pietra.

Pech chcial ze na nizszym pietrze mam dwuch wkurzajacych mnie sasiadów a dlaczego ??

Maja wstretny nałóg - palenie - i to jeszcze z czestotliwoscia 30 minut jakis strasznie gryzacych papierosów.

U mnie w domu nikt nie pali i strasznie nas to drazni.

Wywieszam cos na balkon / np kolderki poduszki i to wszystko potem wącham z poduszki - pozygas sie mozna ! /

Sasiedzi oczywiscie nie beda wychodzic palic przed klatke bo nie racza byc na tyle kulturalni - a zony ze wzgledu na nowe tapety zabraniaja im palic w mieszkaniach - wiec wychodza na balkon.

Nie mozna sie odezwac bo oni sa u siebie i wszystko im kurde wolno ...

------------------------------------------------------------------

Jak to mówia gówna sie nie rusza - fakt ale ile mozna je wachac !!

-------------------------------------------------------------------

Chce zrobic mały odwet ale taki co by mnie na policje nie poslali - chodzi oto zeby miec w zanadzu jakis smrodek i gdy zaczna palic to wtedy kontra !

Planuje na poczatek wywiesic na balkonie jakas rybe - jest goraco wiec po pewnym czasie zacznie smierdziec - / wiem mi tez bedzie ale jakos to przezyje / w pozniejszych planach jest zakup czujnika dymu i skonstruowanie czegos co by zaczynało zatruwac zycie gdy wykryje dym ....

Macie jakies pomysly

----------------------------------

Wiem problem głupi - i porsze mi nie pisac o wystwianiu kibla na balkon czy skarpetek sprzed roku .....

Pozdrawiam
Laser jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online