Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.07.2003, 09:41   #18
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Przez trzy dni nie moglem wejsc na forum (nie mam pojecia, dlaczego - niby na stronie glownej jest informacja o przenosinach serwera, ale widze tu posty z data 2 lipca) i dopiero teraz moglem przeczytac ten topic. Zastanawiam sie, czy faktycznie argument, ze oni sa u siebie, jest tutaj wystarczajaca wymowka. Nie jestem ekspertem w zakresie prawa, ale wydaje mi sie, ze jakich przepis dotyczacy tego typu sytuacji. I fakt, ze jest sie na swoim terenie nie jest uznawany za pozwolenie na czynienie szkody innej osobie. Jesli problem jest jeszcze aktualny (a pewnie tak), to sprobuj moze dotrzec do jakiegos znajomego prawnika, albo chociaz przejzyj Lexa i zobacz, czy czegos takiego nie ma. Na pewno zabronione jest palenie papierosow w miejscu publicznym ze wzlgedu na osoby niepalace. Moze tutaj jest podobnie. Fakt, ze i tak to prawo jest w Polsce jedynie na papierze, ale jednak jest i moze dac Ci podstawy do ewentualnego zadzwonienia na policje.
To wlasciwie jedyne rozsadne rozwiazanie, ktore przychodzi mi do glowy. Z innych moglbym Ci polecic kupno pieprzu w sprayu (powinienes dostac w kazdej aptece) i rozpylanie go nad ich balkonem, kiedy zaczynaja palic. Przy odpowiednim wietrze efekt murowany
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post