Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.07.2003, 23:25   #7
cana
Łaskobójca
 
Avatar użytkownika cana
 
Data rejestracji: 24.04.2001
Lokalizacja: Sigil
Posty: 2,160
cana zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
jasut napisa***322;(a)
Zgoda, ale jak nie stać cie na mercedesa kupujesz opla a nie jumasz mercawki z ulicy.
Zresztą nia zawsze wersja komercyjna programu musi być mercedesem, freewerowe oprogramowanie czasami wcale nie ustępuje komercyjnemu.
sorki ale to mocno nietrafione porównanie bo nie utylizujesz komuś bryki tylko ją duplikujesz na czym traci producent auta ( i to tylko potencjalnie traci bo nie mając wyboru poszukał byś czegoś na swoją kieszeń prawdopodobnie a z drugiej strony to on zyskuje bo znając tą brykę do podszewki i mając możliwość wyboru w firmie to pewnikiem poprosisz a taki sam lub lepszy model tego spiraconego ) a nie jego user

a co do freewarowych lub sharewarowych odpowiedników komercyjnych aplikacji to masz całkowitą rację
wspomnę ze są jeszcze całkowicie komercyjne progsy których uzywanie domowe do celów niezarobkowych jest free /mają zwykle mniej dopalaczy ale nadal są funkcjonalne /

ale wracajc do piraconego softu / o muzie się nie wypowiadam bo to co teraz jest jest totalnie chore jeśli chodzi o ceny i cała resztę / to czasem by się z softem zapoznać i spróbować czy aby napewno robi to co jest potrzebne lub też potrenować nie ma innego wyjścia /sam uzywałem przez pare tygodni krzywego illustratora bo nie bylem pewniem czy potrafi zrobić to czego legalny corel nie mógł ugryźć, ale jak się okazało ze łyka wszystko co trzeba to sprawa była prosta / a np taka catia nie jest dostępna na terenie Polski jak np macrostation czy acad w wersjach czasowych lub mocno ograniczonych (acad dodatkowo bez autoryzacji działa full wypas przez 7 dni ) a nie dosć ze szkolenie do tanich nie należy / to jeszcze po zaqpieniu np uprade trzeba dużo potrenować jesli jak to było ostatnio całkowicie zmieniono wygląd, rozmieszczenie funkcji i qpę inych rzeczy co w całości uniemożliwia przejście z marszu z jednej wersji na drugą i efektywne wykorzystywanie tego przepotężnego ustrojstwa / ale i tak do 2d acad jest lepszy / w takich sytuacjach jak tu nie lubić krzywego softu choć sa to i programy dla dosyć wąskiego grona userów i nikt w tym nie bedzie pisał listu do cioci by next wydrukować go ładnie za pomocą plotera /no nie do końca nikt bo ja kiedyś sibie wizytówki w acadzie projektowałem /

pozdro

ale qrcze chaosik wykonałem /rano się naprostuje bo teraz już mózg poszedł spać /
__________________
. Lenistwo jest drogą do świętości,
^|^^ a bluźnierstwo do raju ^^|^
^| Vintage Sansui & Braun/ADS |^

Ostatnio zmieniany przez cana : 03.07.2003 o godz. 23:41
cana jest offline   Odpowiedz cytując ten post