Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.07.2003, 19:36   #18
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
[QUOTE]BoBsOn napisa***322;(a)
[B]W zasadzie to sorry za takie niedociągnięcia z mojej strony (znaczy te MB i Mbity, po prostu pomyliło mi się troche).


A Dlaczego na CDRW a nie na CDR ?
No bo zobacz BNG w Nero CDSpeed robisz "testy" a nie nagrywasz rzeczywste dane (o jaka by była zgroza gdyby na zwykłych CDR jakiś test nagrywał jekieś bzdury a nie właściwe dane) dlatego to się świetnie nadaje do sprawdzenia ile można rzeczywiście nagrać danych, ile ścieżek zapisać itd.

***********************************
nic z tego nie rozumie.W zadnym tescie nie nagrywasz danych, laser sygnalizuje tylko fizyczny koniec plyty "swiecac po drodze na jej powierznie
Kazda plyta np.700 MB od roznych producentow ma troche inna "pojemnosc", dlatego to co piszesz jest bez sensu. Test nalezy prowadzic na czystej plycie na ktorej chce sie nagrywac. Bez testu moge powiedziec, ze wiekszosc 700 ( 80 minut ) moze zmiescic od 81,25 do 81,49 minuty i co tu ci da test CDRW na ktorym wyjdzie 81,25.
I jeszcze sprawa z posta wyzej - jesli nagrywarka moze nagrac 970 to nie nagra 890 - i nie mac koledze w glowie
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post