Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.07.2003, 22:27   #15
bas
MAJSTER zlotowy
 
Avatar użytkownika bas
 
Data rejestracji: 16.05.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,097
bas niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
netkafejas napisa***322;(a)
mam gdzies ze to zlodziejstwo
To fajnie, a jak złodziej wejdzie do Ciebie do domu i będzie miał gdzieś, że to Twój komputer i go sobie weźmie?
Cytat:
netkafejas napisa***322;(a)
raz nabila mnie tepsa w butelke z isdnem wiec nie mam zadnych zachamowan w stosunku do telekomuny(jak ktos chce wiedziec o co mi biega to niech poszpera na forum)
Wprawdzie osobiście nieprzepadam za TP S.A., ale to nieznaczy, że mogę ją okradać.
Jak zaczniesz pracować i zacznie Cie ktoś okradać to zrozumiesz o co mi chodzi. Zobaczysz jak będzie Cię trafiało jak przyłapiesz drania na takich kombinacjach, o których mówisz. Jak Cie niestać to nikt Cię niezmusza do używania internetu. Jak chcesz sobie zrobić sieć z kumplami i podzielić sygnał to weź idsl albo inne łącze, które dopuszcza takie używanie łącza.
Daruj sobie tłumaczenie, że TP S.A. niezbiednieje, że to gigant, że akurat ich to można bo tak nie jest, jest to taka sama firma jak każdy inny dostawca i należy ją w taki sposób traktować, w naszym prawie nie ma podmiotów większych i mniejszych. za to nasze prawo jak i obyczaj precyzuje kim jest osoba, która zachowuje się tak jak Ty...
__________________
Mój mail
bas jest offline   Odpowiedz cytując ten post