Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.07.2003, 15:56   #104
miodek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: 3miasto
Posty: 1
miodek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
witam,cobra dzieki za swietny turtorial,jednak mam jeszcze pare pytan..jestem poczatkujacym wiec prosze o wmiare prosta odpowiedz,slowa krytki mile widziane-ale bez hamstwa,dziex
1)Z kad wziasc Spruce DVDMaestro 2.9? bo na tych strona ktore sa w doc'ach nie ma,jesli jest to komercyjny program to czy jest jego wersja trial?
2)Dlaczego oddzielnie encodujesz dzwiek i video,przeciez np tmpgenc robi to samo (moze sie myle?) i nie trzeba sie az tak rozdrabniac
3)mam pewien problem,poniewaz juz wczesniej bawilem sie w zamiane divix-dvd,nalozylem napisy na film vob-sub'em,wypalilem i..no wlasnie
na dvd-r odtwarzacz identyfikuje plyte i widnieje napis "stop" wszellkie proby nacisniecia play z pilota koncza sie fiaskiem(ShowBiz)..probowalem innym programem ,dodalem menu(TMPGEnc.DVD.Author.v1.0.4.24.Win9xNT)i wypalilem nero na dvd-rw,film ruszyl ale po 13 minutach wylaczyl sie i znow pojawil sie napis "stop" damn..na kompie widac ze tmpegenc.dvd.author podzielil film na 3 czesci,i jakby odtwarzacz nie chcial "przeskoczyc na nastepna"...ale co najdziwiniejsze po wypaleniu tymi samymi metodami na dvd+rw film dziala bez problemu..tzn ze musi byc jakies menu?czy moze robie cos zle?
4)czy mozna jakos emulowac sciezcke audio ac3?tzn hodzi mi o to czy mozna jakos zasymulowac to co idzie na center tak aby nie milczal caly czas?
5)czy w internecie ukazuja sie same sciezki dzwiekowe w ac3?tak zeby nie trzeba bylo jeszcze raz sciagac calego filmu

Ostatnio zmieniany przez miodek : 13.07.2003 o godz. 22:46
miodek jest offline