Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.07.2003, 11:59   #2
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Lightbulb Ważne dla fanów kompresji filmów ! Nowe wersje programów.

Witam !

Bratni serwis DIVX.PL donosi, że ukazały się nowe wersje programów do kompresji filmów na DVD-R. Są to DVD2DVDR 1.50 oraz DVD2One 1.2.3 . Oto cytaty z divx.pl :

DVD2DVDR 1.50
"Program upraszcza i łatwia konwersję i daje możliwość rekompresji opbrazu tak aby dostosować wielkość filmu do wielkości dvdr.
W najnowszej wersji:
- program wykorzystuje teraz EclCCE 1.5c
- dodano wsparcie dla Cinemacraft Encoder Basic 2.67.01.12, 2.67.01.13 oraz Cinemacraft Encoder SP 2.67.00.11 Trial,
- program nie wspiera już kopiowania zabezpieczonych dvd."

DVD2One 1.2.3
"Program do konwesji dvd do dvdr/rw. Maksymalnie upraszczający tą konwersję. Umożliwia dodanie do dvdr menu i innch dodatków. Program może podzielić dvd na dwa dyski dvdr, albo może zrekompresować obraz tak aby dopasować do rozmiaru dvdr. Umożliwia również łączenie 2 filmów na jeden dysk. Ponadto daje mozliwość edycji napisów: zmiany kolorów, przeźroczystości, położenia na ekranie.
W najnowszej wersji:
- rozwiązano problem z alokacją pamięci."

Zaniepokoiło mnie zdanie w DVD2DVDR 1.50 : " program nie wspiera już kopiowania zabezpieczonych dvd." To oznacza,że znowu trzeba będzie się podeprzeć DVD Decrypterem i zgrać film osobno na HDD, lub skorzystać może z AnyDVD. Nie wiem tylko czy AnyDVD działa także przy rippowaniu płyt ? Bo można by (także dla Instant Copy 7) robić tak,że rippować danym programem (DVD2DVDR czy IC7) ale ze wsparciem AnyDVD.
Nie wiem jaki format płyty zgranej na HDD lubi DVD2DVDR. Czy FILE czy IFO czy ISO... Bo próby prowadziłem rippując nim samym.

Pozdrawiam

Jabba

__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post