Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.08.2003, 09:37   #136
CobraVerde
KONKWISTADOR
 
Avatar użytkownika CobraVerde
 
Data rejestracji: 26.03.2002
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Posty: 1,506
CobraVerde zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
kefir napisa***322;(a)
Nie rozumiem co miałeś na myśli mówiąc "pełnoekranowa kiszka" przecież trzeba obraz powiększyć, chyba że ci chodziło o niezachowanie proporcji wysokość/szerokość ale z tym raczej nie ma problemu w żadnym znanym mi programie. Poza tym większość filmów powiększam do pełnego PAL-u ponieważ mogę sobie wtedy zrobić napisy które będą wyświetlane pod filmem na czarnym tle co czasami jest dość wielką zaletą. Jeżeli chodzi o filmy 16:9 wyświetlane na telewizorze 16:9 to nie mogę zrobić napisów pod filmem więc dorabiam następne napisy które "leżą" już na filmie co pozwala na ustawienie odpowiedniego powiększenia już na samym telewizorze (16:9). Tym sposobem przeważnie robię 2-3 wersje napisów które różnią się wysokością wyświetlania i wszystkie umieszczam na DVD które robię w rozdzielczości 720x576.
pozdrawiam wszystkich
jezu - przecież wiem że obraz trzeba powiększyć chodziło mi oczywiście o niezachowywanie proporcji... a resztę nie bardzo rozumiem - w końcu dopisujemy się teraz do wątku, gdzie takie rzeczy opisujemy od dawna, więc nie musisz tego ponownie tłumaczyć
__________________
www.cobraverde.net - moja strona o VIDEO/DVD: porady, napisy, pliki itp.

Ostatnio zmieniany przez CobraVerde : 05.08.2003 o godz. 10:24
CobraVerde jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online