Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.08.2003, 11:33   #29
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Dotyczy : DVD Shrink

Pierwsza sprawa to pytanie - za pomocą DVD Shrinka mozna przygotować sobie film do "przetwarzania" przez np. IC7 albo DVD2DVDR. Mozemy wyciać dodatki, menu i przetworzyć film opcją "no compression". Pytanie jest takie - czy warto wtedy korzystać z opcji Analyze a własciwie Deep Analyze (analizy głębokiej, szczegółowej) ? Niby nie korzystamy z rekompresji Shrinka więc po co ? Ale może to coś nam daje także przy "no compression" ? Jakieś sugestie ?

I taka uwaga - działając Shrinkiem nie udało mi się wyciąć "FBI Warning". Za pomocą opcji Re Authoring nie udało mi się także stworzyć struktury płyty podobnej jak orginał (bez FBI Warning). Z filmem i dodatkami ale bez FBI Warning. Musiałem sięgnać po Ifi Edit i porady Yody dotyczace grzebania w plikach Ifo.

Pozdrawiam

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post