Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.08.2003, 13:32   #3
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,917
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Torwald napisał(a):
Na Allegro szukam kabelka umozliwiajacego ogladanie filmow na TV. Jednak po blizszym zbadaniu wyjscia tv w moim radku okazalo sie ze wyglada inaczej niz wiekszosc kabli oferowanych na allegro. Wyjscia na karcie wyglada mniej wiecej tak:
__
....
...
-

a kabel tak:
-
. .
. .

Oczywiscie sa to tylko wejscia/wyjscia, ale ci ktorzy maja takowe kable wiedza o co chodzi.

Czy ktos majacy Radeona (nie wiem czy wszystkie maja takie wyjscia, ale mysle ze tak) kupowal kabel PC->TV na Allegro (dzialajacy) i moglby mi polecic sprzedawce ? Wiem ze moglbym sam taki kabel zrobic (w sumie...jak ktos mialby schematy...ale mistrzem lutownicy to nie jestem...) ale wolalbym go kupic.
Wszystko jest dobrze. Na karcie jest więcej "dziurek" niż jest wtyczek w kablu. Kable do TV korzysta tylko z 4 styków, 2 pozostałe są na przejściówkę SVHS > TV analogowe (czincie). Ja posiadam tą przejściówke i te dwie "dziury" są na TV analogowe.
SEBAW jest offline   Odpowiedz cytując ten post