Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.09.2003, 16:42   #35
maicroftbb
Bywalec
 
Data rejestracji: 03.01.2003
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Posty: 25
maicroftbb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
andrzejj9 napisa***322;(a)
No to kurcze, nie wiem, nad czym Ty sie zastanawiasz, serio

Mam jeszcze w sprawie tej calej Neostrady pytanie. Co prawda jestem w trakcie zakladania sobie lacza radiowego (od ponad trzech miesiecy, wiec nie jest to specjalnie nowa sprawa ), ale po obnizce ceny Neostrady, usluga ta pojawila sie w moim zasiegu finansowym i powaznie sie nia zainteresowalem. Mam jednak jedno pytanie, a mianowicie, jak wyglada sprawa z podlaczeniem kilku komputerow do internetu? I nie chodzi mi tutaj o podzial lacza poprzez skladanie sie w kilka osob na oplaty. Mam w domu trzy komputery i internet musi byc na wszystkich. Niekoniecznie jednoczesnie, ale dobrze by bylo i tak. To pytanie do tych, ktorzy juz Neostrade posiadaja. Jak sie to cale ustrojstwo podlacza? Wiem, ze jest jakas skrzynka, ktora pewnie pelni role modemu, ale gdzie ja sie podlacza. Normalnie do gniazdka telefonicznego? Pewnie tak, bo skoro nie jest to dostep radiowy, ani przez gniazdko elektryczne, to innej drogi pewnie nie ma. No ale co dalej? Jak wyglada wyjscie z tego urzadzenia i jak sie je podlacza? Przez USB? A jesli tak, to czy jakis router po drodze zalatwilby sprawe?
Zaraz zajrze na strone tepsy i moze znajde jakies informacje, ale pewniejsze na pewno otrzymam tutaj

No i zdecydowałem się. Nie wiem co z tego wyjdzie i jak długo będzie trzeba na to czekać, ale zamówione mam.

Najprościej ten "modemik" z Neostrady podłączyć do komputera na którym siedzi się najczęściej i udostępnić połączenie modemowe. Wtedy na LAN-ie pojawia się net. Ja tak mam zrobione z SDI i działa.
maicroftbb jest offline   Odpowiedz cytując ten post