Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.09.2003, 14:36   #4
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
piprzone załączniki . Może zipa łykniecie?

Właśnie jestem w trakcie grzebania w komputerze od wewnatrz. Posprawdzałem wsztstko powkładałem jeszcze raz kabelki i kurcze coś nie słysze tego dźwięku No komputer to jednak zakręcona sprawa

Ale! Pozostańmy prosze przy tym temacie.

Ok...
-to po co tak właściwie jest ten kabelek Audio? Po to tylko, żeby z głośników płynęła muzyka z Audio CD? Kompresja płyt itd. działa chyba normalnie bez kabla?
-mam karte dźwiękową SB Live! 1024 Player. Kabelek od nagrywarki do karty jest inny, ale włożyłem go pod wejście "Aux.." od cd-romu pod wejście "cd-in" Czym to się różni?
Muzyka wogóle nie płynie z nagrywarki! To po co ten kabelek? Jest on jak mówiłem inny i pasuje tylko w sumie pod to jedno wejście, bo kabelek od cd-romu nie pasuje pod to wejście aux. A z cd-romu muzyka płynie tylko z jednych głośników które są podłączone jako główne do karty dźwiękowej (wyjście 1).
Co jest co? Jak ma to być?

Mam W98SE od niedawna. Gdzie są te opcje o których mówił Sebawl i jakie to opcje? Ciekawi mnie też to, że nie mam aktywnej funkcji wyłączania/włączania dźwięku cyfrowego CD.

Sparwdźmy załącznik
Dołączone pliki
File Type: zip cd-rom sound.zip (233.3 KB, 21 oglądane)
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post