Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.09.2003, 14:38   #4
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Witam !

Trochę mnie nie było,ale powróciłem i od razu (po obiedzie) zasiadłem do czytania forum.
Cobra zabrał się więc za test procodera o którym informacje znalazłem na forum divx.pl. CV testował jednak oba kodery na plikach AVI (divx) zamieniając je na DVDR. Czy mógłbys przeprowadzić taki test na plikach z source : DVD ? W końcu to Tygrysy i Huttowie lubią najbardziej .

A więc następujące pytania :

- czy warto stosować Canopus ProCoder dla backupów DVD ?
- jeśli tak, to własciwie jak go zastosować ? DVD2DVDR nie ma mozliwosci wyboru Canopusa. Jedynie DVD2SVCD w opcji DVD. Zakładam,ze leniwi nie chcą się bawić w ręczne prace , pisanie skryptów Avisynth itp ?
- czy na pewno, przy zastosowaniu 5-7 passes, CCE nie będzie jednak wystarczające ? Zakładam,ze dobre filmy robię z 6 passes, super oraz długie przy 7 passes.

Pozdrawiam

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline   Odpowiedz cytując ten post