Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.09.2003, 09:59   #6
dzidzia
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.05.2002
Lokalizacja: Wielkopolska
Posty: 9
dzidzia w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
MagS napisa***322;(a)
To nie jest problem nowych sterowników. Tylko odtwarzacza. Mam stery 4.5.2.3 więc najnowsze pod nvidie i nie mam żadnych problemów z odtwarzaniem na TV. Użyj AllPlayera2, bardzo dobry programik do divxów, szczególnie na dwa monitory. Na jednym monitorze ktoś pisze sobie prace w Wordzie, a na TV można oglądać film.

To jest PROBLEM STEROWNIKOW. Jesli na jednych sterownikach dziala a na drugich nie to jest to wlasnie problem sterownikow. Moze nie dotyczy to wszystkich wersji kart czy tez chipow na nich zainstalowanych ale problem jest. Wyprobowalem kilka wersji z seri 4x.xx i na wszystkich bylo tak samo. Powrot do serii 30.xx lub wczesniejszych i nagle problemu nie ma. Nie trzeba dlugo myslec by wyciagnac jedyne nasuwajace sie wnioski.

Probowalem tez kilkanascie odtwarzaczy divx-ow i tylko na jednym udalo sie uzyskac obraz w trybie okienkowym. Byl to BSPlayer a i to tylko po dlugim grzebaniu w opcjach. Do tego obraz byl odwrocony "do gory nogami" (to jeszcze da sie zalatwic) i z jakiegos powodu nie wszystkie napisy chcialy w nim dzialac.
Najnowszych wersji sterownikow jeszcze nie probowalem - ale skoro udalo mi sie w inny sposob uzyskac to co chcialem to nie widzialem takiej potrzeby.
Szukajac wczesniej sposobu na rozwiazanie tego problemu widzialem sporo identycznych postow na forach i listach dyskusyjnych. I co ciekawe ani razu nie bylo na nie zadnej sensownej odpowiedzi po za propozycja powrotu do starych sterownikow. A takie rozwiazanie posiadaczy nowszych kart czesto niezadowala gdyz wiaze sie to ze spadkiem wydajnosci kart w grach.
dzidzia jest offline   Odpowiedz cytując ten post