Dyskusja: Ile bierzecie?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.09.2003, 09:59   #5
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
powiem ci tak - sorry za tamtego posta - ale mam uraz

za przegrywanie plyt nie biore - bo robie to tylko znajomym i naprawde zadko - obowiazuje u mnie zasada 'dajesz mi czysta plyte, dostajesz nagrana' - kasy nie wezme z dwoch powodow: a) mam (marnie platna ale jednak) prace i nie potrzebuje tych dodatkowych 5 zeta miesiecznie za cene szacunku kolegi b) sprzedawanie piratow to paserstwo a rozdawanie to 'udostepnianie osobom w stosunku towarzyskim' - w sumie nie nagrywam nic co mogloby sie wladzy nie podobac - ale taki uraz mi pozostal

co do podlaczania - jesli podlaczasz KUMPLOWI - to nie bierz za to kasy - to po prostu nie wypada - wykorzystaj go w inny sposob, jesli jednak taki KUMPEL robi cie w durnia - to go olej i traktuj jak kolesia z ulicy - wtedy mozesz brac - bo w sumie w sprzedawaniu wiedzy nie ma nic zlego - tylko mow to kolesiowi na wstepie ile na start i ile za ew. problemy - bo to ze ktos ma burdel w kompie i soft nie chce sie instalowac to jego a nie twoj problem i czas - mozesz ten czas wycenic

cennika nie podam - bo takich rzeczy tez nigdy nie robilem (pare razy zlozylem kompa od podstaw - wybor komponentow, kupno, zlozenie, instalacja, instalacja softu, sieci, przeniesienie danych ze starego kompa - wycenilem to na kilkaset zeta bo i zajelo mi to tydzien zycia praktycznie od rana do nastepnego switu - a kontrahent zadal mi pytanie 'czemu tak malo?' - wiec o ceny mnie nie pytaj bo nie mam o tym pojecia)
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post