Dyskusja: Ile bierzecie?
Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.09.2003, 10:44   #9
przemo_one
Gość
 
Posty: n/a
i wlasnie o to mi chodzilo
dla znajomych od zawsze i na zawsze za free (ale tylko dla prawdziwych)-nie jestem jakims palantem
pare razy bylo tak ze wypalilem za free(jak zawsze - no teraz juz nie mam czym), a gosc sprzedal dalej te plyte i se zarobil 10 zeli
tydzien temu zdiolem 2 locki z telefonow i tez za free dla znajomego (po 10 od sztuki tak u mnie biora) i on se zarobil, a jak zawozil mnie w jedno miejsce i wziol kase za paliwo(bylo z 5 zeta) ale skoro na mnie zarobil 20 to chyba mogl odpuscic nie?
juz nawet nie dzwonia tylko przyjerzdzaja z kompami pod dom(naprawialem gosciowi kompa - net mu nie chodzil - mial mi za to postawic pizze 10-tego a jest juz 28-ósmy i nic)
raz to gosc o 23 dzwonil na domowy (troszke puzno juz dla starych) jakbym koma nie mial - i wlasnie to mnie denerwuje ze na moich umiejetnosciach zarabiaja inni, wiem ze grosze ale jednak dla nich a nie dla mnie dlatego chce sobie ustalic co za co zeby nie bylo rozczarowan
poprowadzilem lana na ulicy ale nie ode mnie(mamy neta dzielonego) i teraz jeden ****** jak chce zebym przyszedl mu kompa zrobic(ten od cela400 i 32mb, tak ten co mnie na kasie skubie)to ham mi poprostu wyciaga rj45 ze skrzynki i nie mam netu - juz nawet tak mnie wzywaja i powiedzialem dosc - jak ktos stuka do mych dzwi to nie mam czasu i kropka
jak juz wspomnialem niektorzy nie szanuja mojej pracy bo mnie to tez nie przyszlo samo z siebie i jeszcze do tego mnie na kase oszukuja (WIELOKROTNIE I NA BEZCZELA) to ja im juz bezinteresownie nie pomoge
i tu przyklad
za router w naszej sieci robi freesco na kompie sasiada niegdys a teraz kupili kompa nowego(bez mojej wiedzy) i zrzutka rzekomo po 47 zeta a jest nas czterech wiec razem 188zeli
a kupili za te kase az pentium 133 jakis ram na to i flopa(razem za to bym dal 50-60 pln-ów) a bylo na to 188 wiec jak wnioskuje 2 ludzi nic nie dalo a ja z sasiadem po 47 zeli i jest router-to nie jest fair(zasilacz, obudowa,sieciówka, klawiatura i jakas tam krzywa grafika juz byly)
oczywiscie sprzet at i bez usb a teraz orly wymyslily neostrade tylko nie pomysleli ze to sie je z usb
czy mam mowic dalej co ja musze tu znosic?

Ostatnio zmieniany przez przemo_one : 28.09.2003 o godz. 10:49
  Odpowiedz cytując ten post