Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.10.2003, 16:34   #81
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
[QUOTE]bgn napisa***322;(a)
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
bgn - ............, a jesli chcesz sie ukrywac przed wladza... coz... uczelnie maja stale ipeki i ciezko sie ukryc
*********************************
och Sid - kiedy ty wydoroslejesz.Skad ci przyszedl do glowy pomysl, ze chce sie ukrywac przed wladza ( napisalem tylko, ze loguje sie za kazdym razem, nie uzywajac ciastka i nic wiecej). Mam ( czy tez uzywam )dwa stale IP w Wasku i jeden dynamiczny z ktorego aktualnie pisze teraz. A nie pomyslales, ze to ja moge byc ta...no ...wladza


A wyjasnienia dotyczace dzialania forum przeczytalem, trzeba bylo to napisac po zasygnalizowaniu przez Wojtka T problemu
od niedawna wiemy sie stalo, zmiana obecnego stanu rzeczy jest trudna - chocby dlatego ze niektorym forum dziala bez problemu (np. userom neostrady) a niektorym na znacznie mocarniejszych laczach nie dziala wogole - problem wyglada na totalny random (co tez nie dziwi kiedy ktos nie myslac zaczyna grzebac w rzeczach o ktorych nie ma wiekszego pojecia - bo sa podejzenia (uzasadnione) ze zmieniono nie tylko wersje php (pol biedy) ale tez tresc niektorych plikow...) i brak jest jednoznacznych objawow pozwalajacych precyzyjnie zlokalizowac CO sie wali (bo narazie wyglada ze wali sie wszystko - a przeinstalowanie forum na ver 3.0 nie pomoglo wogole)

nie, nie przyszlo mi do glowy ze mozesz byc wladza, choc ja juz na tym forum sie raz ostro zdziwilem
a wniosek o ukrywaniu wysnulem z tych 'wzgledow' dla ktorych sie kazdorozowo logujesz i pewnej nietajonej niecheci do mnie i nie tylko - ale chyba faktycznie przesadzilem
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post