Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.10.2003, 19:46   #4
GOR@L
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.10.2003
Lokalizacja: Jelenia Góra
Posty: 2
GOR@L w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
2 kwestie

Cytat:
CobraVerde napisa***322;(a)
to towar wysokiego ryzyka i lepiej dołożyć 2, 3 złote i mieć święty spokój...

tak - ale nie 2- 3 tylko conajmnie 5 - bo jesli ja hurtowo moge dostac esperanzy za okolo 5 zeta x4 - to verbatimy znalazlem po 10 - chyba ze znasz jakas dobra hurtownie? gdzie moglbym dostac po 7-8,
dodam ze nagrywalem przed chwila esperanze DVD-R x4 i TDK DVD+R x2,4 i poszlo cacy.

mam jeszcze 2 kwesie - na na obu nagralem rozne filmy w divixach - przy sprawdzaniu - nero sprawdzil cala plyte poczym dal znaka ze tdk jest poprawnie nagrana a esperanza zawiera jednen blad - przezucilem wszystkie dane na twardziela ztejze esperanzy - bylo na nich 6 filmow divix - i wszystko glatko poszlo, wszystki filmy divix dobrze hulaja - moze mi ktos to wyjasni dlaczego nero znalazl bleda a filmy mimo to dzialaja?


druga kwestia - wczesniej mialem nagrywarke toshibe 5002 - i co ciekawe plytki nagrane na niej esperanzy bez nadruku x2 (mimo ze pisalo ze to sa x2 mogelm jes tylko nagrywac x1 - tzn moglem x2 ale odczytywalo tylko 3 giga, reszty juz niet) - a wiec mimo ze to toshiba byla - do tej pory nagrane na niej plyty odczytje kazdy DVD ba bezblednie - a ten pionieer - tez odczytuje ale UWAGA!! w pewnym miejscu zawsze tym samym dla danej plytki wyskakuje blad ze nie moze czytac danych - dla mnie to sa jaja, - moze ktos wie dlaczego?

pozdr
GOR@L
GOR@L jest offline   Odpowiedz cytując ten post