Dyskusja: zabawne historie
Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.11.2003, 13:06   #5
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ewidentnie tutaj się zaznacza, że informatykiem nie może być każdy. Żadne szkoły, kursy i korepetycje, a tym bardziej Komputer Świat nie wyuczą nikogo na informatyka! Nie wiem dlaczego, ale gdy słyszę słowo informatyk, odrazu na myśl przychodzi mi jakiś lamuch który ma n różnych świadectw, papierów, dyplomów i certyfikatów, a nie umie nawet podłączyć drukarki (takie skojarzenia po programie "Usterka"). Prawdziwy informatyk, który kompa ma w małym palcu, to dzisiaj rzadkość. Z umiejętnościami prawdziwego informatyka trzeba się po prostu "urodzić", do wszystkiego trzeba dojść samemu. Np. sprawa z podłączaniem urządzeń IDE... :o ooo ludzie, tu nie wystarczy przeczytać w KŚ która taśma wygrała test (oczywiście ta z najlepszym supportem i ładnym pudełkiem), żeby umieć ją podłączyć. Podstawa to znać zasadę działania magistrali IDE oraz umieć logicznie myśleć (nie wpychać wtyczek na siłę, patrzeć gdzie jest zaślepiona i uważać z której strony podłączyć pin 1).
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.

Ostatnio zmieniany przez ZiP : 03.11.2003 o godz. 13:08
ZiP jest offline   Odpowiedz cytując ten post