Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.11.2003, 15:52   #3
czero
-=| GodFather |=-
 
Avatar użytkownika czero
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 3,284
czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>czero niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
KarolluZ napisa***322;(a)

Mowisz o trafnej wersji PS2... ja mam takie pytanie... skąd będę wiedział jaki model PS2 kupuje !? Mi się zdaje, że czegoś takiego nie ma nigdzie napisanego... Zresztą jak mowa o oryginalnym plejaku to przecież co oryginalne to z reguły jest kompatybilne tylko z tym co jest tylko oryginalne. Proste...
Ja powiem tak: mam konsole ps2 jakies 2 miechy. Jeszcze jej nie przerobilem, ale jezeli bede to tylko Ripperem 2, poniewaz pracuje on na bezpiecznym dla lasera napieciu - 3,3V. Poza tym pozwala on na ogladanie DIVX'ow na konsoli .

Jezeli chodzi o model to mam v7 i mozna to latwo sprawdzic - z tylu jest taki kod (w moim przypadku jest to SCPH - 39004). Dla kazdej wersji, od v1 do najnowszej v9 przypisany jest inny kod.
A jezeli chodzi o kompatybilnosc to PS2 jest kompatybilny ze wszystkimi grami z PS1.

Kubugangsta - prawdopodobnie masz uszkodzony laser, choc nie jestem pewien, bo na tych sprawach sie za bardzo nie znam .
czero jest offline   Odpowiedz cytując ten post