Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.11.2003, 21:45   #45
Nol
TDI
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 23.09.2001
Lokalizacja: Kraków - AGH / Cieszyn
Posty: 765
Nol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Do zmiany stylu chyba się będę musiał przyzwyczaić (tamten zdecydowanie bardziej mi się podobał), ale za to szybkości tej wersji nie odmówię. Pod tym względem cel został osiągnięty.

Jeżeli chodzi o sugestie, to przede wszystkim paski przewijania, teleportu etc. zmienić na czarne - tak, jak poprzednio. W ogóle to zróbcie tak, żeby forum wyglądało jak poprzednie, ale pracowało z taką samą szybkością, jak te

Kolejną rzeczą, która mnie irytuje, to zbyt duża szerokość (przynajmniej u mnie) kolumny "Ostatni post" w głównych działach forum. W ogóle wydaje mi się, że tamto forum nie było tak rozciągnięte, jak ta wersja...

Trzecia sprawa, to te paski pomiędzy postami. Podczas przewijania poprzednich odpowiedzi tego wątku (w oknie zamieszczania odpowiedzi), zwłaszcza tych krótkich, wydawało mi się, że od tych czarnych kresek oczy mi wysiądą. Nie da się czegoś z tym fantem zrobić?

Aha, no i nie mogłem znaleźć opcji zmiany statusu usera, tj. zmiany textu pod ksywą... Tak samo nie udało mi się znaleźć opcji z dodawaniem avatara (była tylko edycja), ale jest już późno i być może przegapiłem...

Podsumowując - dajcie wygląd forum z poprzedniej wersji i prędkość działania z obecnej

P.S.
Kolor tekstu w podpisie zmienić na czarny.

P.S.2
W kolumnie, w której znajduje się ksywa usera, awatar, lokalizacja itd. wyżej wymieniony tekst jest wyśrodkowany. W poprzedniej wersji był chyba wyrównany do lewej i to mi się bardziej podobało. Ew. przynajmniej żeby pola "dołączył" i "lokalizacja" znajdowały się w jednej linii w pionie.

P.S.3
Czasami po otworzeniu strony z wątkiem, w momencie, gdy chcę scrollować na dół strony, zawiesza mi się na chwilę przeglądarka (tylko to okno, inne śmigają). Czas zawieszenia jest różny - max. 20 sek. Moja przeglądara to MIE 6.0.
__________________
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez Nol : 10.11.2003 o godz. 22:13
Nol jest offline   Odpowiedz cytując ten post