Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.11.2003, 18:05   #128
exbach
Bywalec
 
Data rejestracji: 09.11.2003
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 32
exbach w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Bardzo dziękuję za słowa krytyki i zawoalowaną "kpinę" . . Przyznam że trochę się pogubiłem na początku, i nie wszystko było dla mnie jasne. A gdy chciałem zrobić sobie kopię płyty którą dzieciaki oglądają przynajmniej 5x w tygodniu, okazało się że DVD2DVD nie zgrywa tego filmu .?
Masz całkowitą rację że należy zastanowić się czy ważniejsza jest jakość nagranego filmu czy czas jego realizacji. Wykonana kopia programami o których pisałem wcześniej wyszła całkiem OK i nie zauważyłem różnicy. Ale prawdą jest że każdy powinien zdecydować sam.
Myślę że można było by podzielić forum nie tylko na grupy tematyczne ale również na poziom zaawansowania użytkowników. Dla kogoś kto zjadł zęby na rozwiązywaniu podobnych problemów krótka, informacja hasłowa wyjaśni wszystko. Myślę że jest jednak spora grupa świerzych nabywców np. nagrywarek DVD. Dla tej grupy często raczkującej w danej dziedzinie , nie zawsze znających wystarczająco j.angielski, ważnym jest aby informacja była prosta, jednoznaczna, prowadząca krok po kroku od początku do końca. Bardzo cenię pomysł z przedstawieniem instrukcji dla DVD2DVD lecz sam zauważyłeś iż nie jest ona pozbawiona pewnych niejasności. Nie jest to krytyka instrukcji lecz próba zwrócenia uwagi że dla grupy "początkującej" może być nie wystarczająca. Sam mam zwyczaj notowania krok po kroku gdyż jeśli takich prac nie wykonuje się codziennie to po czasie zapomina się o istotnych szczegółach. Myślę że przyznanie się do niewiedzy nie jest czymś złym. Pozdrawiam i proszę o opinie.
exbach jest offline   Odpowiedz cytując ten post