Dyskusja: Zasilacze Codegena
Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.11.2003, 02:19   #18
Zelea
I have got my own WORLD..
 
Avatar użytkownika Zelea
 
Data rejestracji: 03.11.2002
Lokalizacja: Kielce
Posty: 1,576
Zelea zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
witam panstwa po kilku miesiecznej przerwie...

ja mam fajny bonus z zasliczam... tak dziala a nie za bardzo... od roku mam nowy komp... i zawsze na tym zasilaczu mialem podpiety standardowy komputer bez zadnych bajerow z jednym dyskiem i nagrywarka... a jak 2 tygodnie temu podlaczylem zamiast tej nagrywarki inny hdd i dodatkowo 2 inne dyski czyli lacznie 4 i tak mi komputer chodzil na tych 4 dyskach okolo tygodnia tak teraz jak podepne 3 dyski to automatycznie mi sie psuje jeden tzn bledy na dysku i wogule... na jednym mi sie nawet bady zrobil... wogule wtedy mialem fajne jazdy i ciesze sie ze mi sie komputer jakos calkiem nie zjaral... ale za to apalil mi karte graficzna po godzinie jak wlozylem inna to to samo bylo... wiec w efekcie polecialem 2 karty graficzne i 2 dyski do tylu ale ze jeden dysk i grafa na gwarancji to tylko po jednym jestem do tylu... ;( ale sam fakt... i teraz sie wlasnie zastanawialem co kupic... kumpel mnie namowil na Codegen'a... oj jak sie ucieszylem teraz jak ten topic przeczytalem... a tak z ciekawosci ile moze kosztowac taki Chieftec 350 W ??

pozdro

jak milo na forum... ale jak duzo sie zmienilo...
__________________
na gg zawsze niczym cien nie ma mnie a jestem
Majluj do mnie TU
no coment...
pozdro
Zelea jest offline   Odpowiedz cytując ten post