Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.11.2003, 17:47   #47
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK
to ja Ci powiem bracie, że tak jak większość zajaranych "dzieci" popłynąłeś z wirem hip hopowej mody. Hip hopu nie słucha się z racji mody...to nie tędy droga, trzeba go rozumieć i tak byles twardy...4 lata hmmm, albo po prostu tak póżno coś Ci przeskoczyło . Przynajmniej kiedyś tak było, że to była muzyka nielicznych i wiedzących o co chodzi, teraz tak jak mowisz staje się to modą i coraz więcej robi się pseudo hip hopowców...tak to już jest.

Ale ogólnie bez obrazy, ale tak to napisałeś, że musiałem coś napisać [...]
tak BTW to no więcej słuchałem HipHopu niż te 4 lata... tylko że po tych 4 zmieniłem zdanie... Teraz HipHopowców jest jak grzybów po deszczu... każdy tylko wymienia to co usłyszy na vivie, czyli komerche... a przecież podziemie i nielegale są niekiedy lepsze od tego co na vivie. Ponadto każdy nawija w HipHopie o tym samym, czyli o panienkach, osiedlowych akcjach, melanżu, braku kasy... itepe itede... jednak słuchając jednego typu muzyki to człowiek się dołuje [tak bynajmniej było w moim przypadku]. Dlatego, żeby się pobujać to czasami można posłuchać HipHopu, ale ogólnie to wolę coś z gatunku New Metal oraz Gothic Rock.

a ogólnie CIAPEK dobrze, że to skomentowałeś i ja nie mam o nic do nikogo żalu, bo to jest dyskusja Więc dyskutujmy
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post