Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.11.2003, 11:44   #53
KarolluZ
Guru
 
Avatar użytkownika KarolluZ
 
Data rejestracji: 29.06.2002
Lokalizacja: Świdnik City
Posty: 1,199
KarolluZ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK
oj ty chyba juz dlugo nie sluchasz tego hip hopu...czasy sie zmienily i hip hop polski rozbił się na wiele takich podtypów, jest tyle gatunków, tak różnorodność liryki oraz tekstów To może też wina tego ze wszystko staje sie komercyjne...hip hop tez powoli, ale wszyscy do konca na pewno tacy nie beda.
Dla przykladu...DJ600V, TEDE, HAKA.... całkiem radosne kawałki o niezłych bitach , zreszta zawsze była też ta druga strona hip hopu, kiedyś mniej widoczna, teraz więcej .
A prawda też jest taka, że chłopaki rymują o tym tak jak jest i wiele ludzi z nimi się interpretuje bo wiele akcji to duży kawałek z ich życia.
Nie m tekstów o tym, że "się zakochałem w Marzence" albo, że "Baśka miała fajny biust" 8)
CIAPEK... coś czuje, że na temat HipHopu to możemy gadać, a gadać... nie musisz mi mówić, że czasy się zmieniają - ja to wiem. Co prawda każdy ewoluje i gustuje w czymś innym przez co gatunki muzyczne i upodobania się zmieniają. Jednak wracając do HipHopu to on też ewoluował. Nie chcę się wypowiadać czy na dobre czy na złe, bo to może być odrębna dyskusja. Jednak odnośnie liryki to podoba mi się Pezet, Mezo... Chodzi mi tutaj o słowotok, jak i niekiedy metaforyke. Po prostu teksty według mnie są głębokie. Co do Freestyle'i to wiadomo, że O.S.T.R. jest świetny. Ostatnio jednak bardzo mało słychać o PIHu jak i JedenSiedem. To jest po prostu skład jeden z najlepszych.

Co prawda rymować można o różnych rzeczach, sprawach. Jednak bardzo mnie wkurza to, że sporo jest małolatów zajaranych na masse HipHopem. Chodzi o to, że jak powiesz, że słuchasz czego innego [inaczej mówiąc: wyłamiesz się] to niektórzy mogą wytykać Ciebie palcami. Jednak wszystko jest dobre w odpowiednich dawkach.
__________________
KarolluZ ruleZ
KarolluZ jest offline   Odpowiedz cytując ten post