Dyskusja: Spis powszechny
Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.11.2003, 20:10   #46
Vavoom
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Vavoom
 
Data rejestracji: 15.11.2003
Posty: 229
Vavoom zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Talking

Co prawda jestem "prawie nowy" ale zabawa na forum czasmi jest ciekawa, dlatego przynajmniej przez jakiś czas postaram się tu zaostać. A co do kawału, no to proszę. "Trochę" chamski, może mnie nie wywalą... :-)

Każdy człowiek ma w swoim przewodzie pokarmowym wiele żyjątek. Między innymi zdaża się tasiemiec. Taki tasiemiec to ma dobrze. Zadowolony, bo pasie się różnymi smakołykami, leży sobie wygodnie w ciepełku... Aż pewnego dnia koło niego przelatuje cała chmara bakterii, z popakowanymi walizkami i torbami. Tasiemiec zagaduje:
-Co jest? Czemu jesteście spakowane i odchodzicie?
-Uciekać! Uciekać! - krzyczą bakterie - zbliża się ANTYBIOTYK!!! - i poleciały w kierunku końca przewodu pokarmowego. No, ale tasiemiec sobie myśli... "Nie takie rzeczy się przeżyło. Co to dla mnie jakiś antybiotyk". I leży sobie wygodnie dalej. Po jakimś czasie mija go glista, również spakowana. Tasiemiec ją zatrzymuje:
-Ej, glista, co jest? Czemu uciekasz?
-Zbliża się antybiotyk! Wynoszę się stąd!!! - I poszła również w kierunku dolnych części przewodu pokarmowego. Tasiemiec sobie leży dalej, po jakimś czasie dochodzi do wniosku, że jak nawet glista uciekła, to nie będzie tak wesoło. I stwierdził, że jednak on też powinien się ratować. Spakował walizki i udał się w kierunku odbytu. Idzie, idzie, doszedł do końca, a tu nagle widzi glistę, która siedzi na swojej walizce i mocno płacze. Tasiemiec się pyta:
-Co się stało? Czemu płaczesz?
-Co się stało? Co się stało? Właśnie przed chwilą nie zdążyłem na ostatnie gówno o czternastej!!!

Hehehe... Pozdrawiam wszystkich!!! :-)
Vavoom jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online