Dyskusja
:
Teac Polska... :|
Podgląd pojedynczego posta
21.11.2003, 23:29
#
11
mr_spock
Merry F****** Christmas
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
kurde... przy odbieraniu poczty zawiecil mi sie komp, ani na poczcie, ani w outlooku tego nie mam. Sory, ale wyslesz mi jeszcze raz??
__________________
mr_spock
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika mr_spock