Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.11.2003, 23:13   #56
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Widze, ze tu wiekszosc osob slucha raczej "ciezszej" muzyki, typu metal, rock, techno itp (ciezsza to moje prywatne okreslenie, tak po prostu ja ja odczuwam). Moje gusta sa raczej mniej spotykane, bo lubie po prostu roznego rodzaju pop, zwlaszcza ten spokojniejszy, oraz dance i disco (od lat 80 przez wlasciwie wszystkie okresy do dzisiaj). Do tego bardzo lubie spokojniejsza muzyke, typu: Enya, Enigma, Gregorian, Era, Sarah Brightman (ktorej ostatnia album to najlepsza plyta, jaka w zyciu sluchalem), slucham tez czesto muzyki relaksacyjnej (roznej instrumentalnej). Metalu nie lubie na pewno, rocka raczej tez nie, chociaz kiedy bylem w stanach, to stacja radiowa: Soft Rock byla moja ulubiona, a na techno musze miec szczegolny nastroj, ale raczej nie przepadam za tym gatunkiem (wszystkie odmiany, czy tez inne gatunki typu Trance, House itp to juz dla mnie zupelnie obca sprawa). Tak wiec lubie Pop, New Age (ze to tak ogolnie ujme, chociaz to chyba troche za szerokie pojecie) i muzyke relaksacyjna
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post