Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.11.2003, 14:31   #258
CobraVerde
KONKWISTADOR
 
Avatar użytkownika CobraVerde
 
Data rejestracji: 26.03.2002
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna
Posty: 1,506
CobraVerde zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez donvit
He, a ja mam z kolei inny problem. Z pierwszym filmem było wszystko OK. Ale przy drugim stanąłem w miejscu. Wyekstrachowałem mianowicie ścieżkę audio z divx`a, zmieniłem jej rozszerzenie na *.mp3 i przeciągnąłem do BeSliced klikając "fix". W rezultacie mam fixed *.mp3 file, ale jak go wczytuję do AC3Machine, ustawiam wszystkie parametry tak jak w tutorialu i klikam na "Give Me AC3" to okienko BeSweet wyskakuje dosłownie na ułamek sekundy i zaraz samo się zamyka i nie daje mi żadnego pliku AC3. Dodam tylko,że pierwotna ścieżka dżwiękowa to Frauhofer IIS MPEG Layer3 Codec o Sampling Rate 44100 Hz. I jeszcze jedno pytanie do p. Cobra []: Czy to koniecznie musi być AC3 ? Czy nie może zostać MP3 lub np. AAC ?
Pozdro
a wcześniej AC3Machine działało ci dobrze ? i zmieniasz wcześniej Sampling Rate na 48000 Hz ?
poza tym AC3Machine jest dosyć kiepski szczególnie jeżeli chodzi o jakość dżwięku - o niebo lepsze efekty daje użycie zawodowego programu Sonic Foundry Vegas Video 4 +DVD, ma on za***isty encoder Dolby Digital...

oczywiście nie musi być AC3 - ja czasem wrzucam do DVDMaestro nieskompresowany dzwięk w formacie *wav (PCM) czyli potem mam na DVD audio LPCM jak najbardziej zgodne ze standardem i pod względem jakości nie gorsze od AC3 - tyle że taki plik zajmuje sporo miejsca...

p.s. na DVD audio może być jeszcze w formacie Mpeg (mp1 i mp2) ale nie mp3...
__________________
www.cobraverde.net - moja strona o VIDEO/DVD: porady, napisy, pliki itp.

Ostatnio zmieniany przez CobraVerde : 30.11.2003 o godz. 14:39
CobraVerde jest offline