Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.12.2003, 12:37   #7
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ApproachingEvil
[...]
ale swoja droga to jest chyba spory blad nowych palarek (predkosc 4x zawsze by sie przydala np. nawet do nagrywania plytek CDR o oznaczeniu audio)
Nagrywanie płyt o tak niskich prędkościach ,nadają się tylko płyty gdzie zastosowano barwnik cyjanina lub cyjanina stabilizowana metalem.Niestety barwnik ten powoli wychodzi z użycia,ponieważ płyty z tym barwinkiem nie mogą być nagrywane z dużymi szybkościami.

A jak wiadomo...praktycznie teraz stosuję się do produkcji płyt ftalocyjanine.
Płytki gdzie zastosowano barwnik ftalocyjanina nie nadają się do nagrywania o tak niskich prędkościach.Ponieważ barwnik ten jest bardzo czuły i zbyt długie skupienie lasera poprzez wolny zapis (x1-x4) powoduje błedy.

.....................
__________________
Jak mądrze zadawać pytania

Ostatnio zmieniany przez Maciej : 07.12.2003 o godz. 12:46
Maciej jest offline