Dyskusja: Txt w DVD
Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.12.2003, 08:49   #6
ideJ
I'd like to be a
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika ideJ
 
Data rejestracji: 10.07.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,181
ideJ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mówisz 'większość' tak? Hmmm jak będzie mi się bardzo nudzić to poczytam je jeszcze raz i zrobię jakąś statystykę w ilu z nich odesłałem do wyszukiwarki. Nigdy nie twierdziłem, że jestem znawcą - lubię się bawić DVD-Video. Znawcą to jestem ale czegoś zupełnie innego. "Paskudność" to nie tylko cecha wyglądu ale także (a w moim poście przede wszystkim) cecha osobowości. Nie podoba Ci się jak piszę? A zastanowiłeś się czemu tak napisałem? Na pytania wynikające z niewiedzy (o ile wiem) staram się odpowiadać. Pytania wynikające z lenistwa mnie irytują. Ciekaw jestem czy zauważyłeś w swej złości, że na Twoje pytanie wbrew pozorom odpowiedziałem.
Nie obiecywałem, że dam Ci znać. Napisałem tylko, że się zastanowię nad tym czy powinienem czy nie. Jako, że robię za forumowego głupka i przypier*lacza to i myślenie mi idzie bardzo bardzo powoli... Wiesz, co? Nie widzę powodu, żeby się czerwienić czy wstydzić moich słów. Czemu? Tu masz skrót mojej "filozofii".

ps.
kurde zerknąłem na swoje posty (ostatnich 25 dokładnie rzecz ujmując). Wyszło mi, że jakieś 3-4 razy odesłałem pytających do wyszukiwarki... hmm ile to procent? (wiesz.. myślenie mi idzie wolno to i liczenie nie bardzo... )
ps2
skorzystałem z wyszukiwarki... znalazło mi 36 wątków... hmm no tak.. dużo.. czytania... ech...
__________________
Jedi Knight from Tau'ri
Proud Lantians' descendant.

Ostatnio zmieniany przez ideJ : 08.12.2003 o godz. 09:00
ideJ jest offline   Odpowiedz cytując ten post