Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.12.2003, 12:00   #289
neko1
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.10.2003
Lokalizacja: Londyn
Posty: 10
neko1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Fafer
Zmień w skrypcie avs
linijke
AviSource("c:\film.avi" )
na
AviSource("c:\film.avi",FALSE)
i dodaj przed ConvertToYuy2()
taką linijke AddAudio()

Otworz skrypt W np Windows playerze i zonacz czy jest ok

Dzwięk przerób Ac3Machine i Besweetem
O to chodzi, że dźwięk dał się normalnie odtwarzać i nie widziałem żadnych problemów. Przerabiałem go cooleditem, Ac3Machine i Besweetem, w różnych kolejnościach i na różne sposoby. Próbowałem kilku innych programów.
Wczoraj udało się przy pomocy Super DVD Creatora 5.05 po prostu przerobić go bez żadnego problemu...

EDIT: za bardzo się pospieszyłem. Film co prawda przerobił, ale dźwięk jest nie do zniesienia, charczy itd.
Próbowałem zrobić to Twoją metodą, ale po zmianie tych skryptów, w ogóle nie chce mi go wczytać.
Powoli się załamuję, bo próba rozgryzienia tego filmu, to kilka dni po kilka godzin czytania, kombinowania... dlaczego akurat tak pechowo trafiłem z pierwszym filmem? Mam nadzieję, że z innymi pójdzie łatwo, ale i tak nie ruszę żadnego, dopóki nie przejdę przez tego...

ps. Czy błąd może powodować to, że avika puszczam ciągle z dźwiękiem, choć w opisie jest, aby zapisać go bez dźwięku? (Nandub)
ps. Czy mógłby ktoś w końcu zamieścić ten plik do dvdmastera, aby można go było sobie ściągnąć, a nie ciągle komuś zawracać głowę? Sam ściągnąłem wszystkie możliwe programy, ale tego dodatku, aby mieć podgląd, nie mogłem znaleźć...
Proszę więc o zamieszczenie go w załączniku, prawdopodobnie to mały pliczek i nie będzie zaśmiecania i tak bardzo długiego postu, ciągłymi prośbami o ten plik.
__________________
uczę się...

Ostatnio zmieniany przez neko1 : 15.12.2003 o godz. 13:56
neko1 jest offline