Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.12.2003, 12:09   #41
ErCoDeZz
Bywalec
 
Data rejestracji: 30.12.2002
Posty: 36
ErCoDeZz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Kosteg
Ostatnio dużo filmów mi sie trafia które nie wymagają kompresji, a jedynie wyżucenia całego bałaganu meni napisów i dodatków. Dla mnie idealnym do tego celu jest DVD2DVD-R. Wczytuję film normalnie jak bym miał go obrabiać CCE, Ale w zakładce "Setings" ,odchaczam opcję "Start Encoding if possible", co powoduje że obróba filmu nie jest dokonywana a jedynie film jest rozkładany na części i od nowa składany. Trwa to jakieś 45 min.I w efekcie końcowym otrzymujemy plik iso, gotowy do nagrania. Według mnie ten sposób obróbi ma tę zaletę że całe pliki opisujące film są twożone od nowa, bez naleciałości po wykasowanych ścieżkach itp...Tak obrobione filmy chodzą mi bez żadnego zająknięcia , nawet u mojego sąsiada któredo dvd jest bardzo grymaśne(wcześniej robiłem to DVD2One i u niego bywały problemy -szczególnie gdy próbował przewinąć film o parę scen do przodu : odtważacz gubił naprzykład napisy , albo ścieżke dźwiekową)
Nie bardzo wiem po co cala ta zabawa, w shrinku trwa to polowe krocej + potem 2 minuty na wykasowanie "naleciałości po wykasowanych ścieżkach itp" w ifoedit.
ErCoDeZz jest offline