Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.01.2004, 12:07   #1
bossbar
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 08.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 82
bossbar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Aver Media AverTV Go/FM -jak to sie je??

Od wczoraj stałem się posiadaczem wyzej wymienionej karty i w związku z tym mam kilka pytań,ponieważ instrukcja po angielsku nie za bardzo mi pomogła.Po pierwsze jak poustawiać programy w takiej kolejnosci jak ja chce(najpierw polskie a potem reszta)a nie w takiej kolejnosci jak zrobił to program(udaje mi sie przestawić tylko jeden program-tvp 1 na 1 kanał a przy kolejnych próbach wyskakuje błąd ze wolnych kanałów)prosilbym o łopatologiczną instrukcje .Kolejny problem to nagrywanie :program dostarczony na płycie(windvr-intervideo) nie pokazuje wogóle obrazu tylko same zielone pasy a program avermedia nagrywa mi 1 minute na ok 1 gb(trochę duzo!!).jakie sa programy do nagrywania bezposrednio z karty tv do formatu avi,ewentualnie jakieś progsy do kompresji tych nagrań>Jeżeli ktos zna strone avermedi gdzie znajde instrukcjie do tej karty(po polsku) i stery pod xp to bedę wdzięczny.zabawka jest fajna tylko ze chcialbym wykorzystać w pełni jej możliwosci a nie tylko ogladać programy tv.Z góry dzieki za wszystkie rady
bossbar jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online