Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.01.2004, 20:15   #367
exbach
Bywalec
 
Data rejestracji: 09.11.2003
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 32
exbach w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez CobraVerde
- gdzie skopiowałeś te pliki decodera ? zgodnie z instrukcją ?
- czasy audio i video się różnią bo pewnie masz audio w NTSC a video w PAL
- robiłeś może zmianę FPS ?
- jeżeli to polski film "Reich" to pewnie nie jest potrzebna bo on jest w PAL-u (25 FPS)
Witam.
A.
Ponieważ nie pamiętałem jak zrobiłem ten plik dźwiękowy który czasem się różnił od czasu pliku video powtórzyłem operację wczesniej kasując stare pliki audio.
1. zrzuciłem programem Nandub plikaudio i nazwałem audio2
2. otwarłem BeSweet GUI i wyznaczyłem ścieżkę dostępu (rys.1) OK
3 ponieważ mimo zaznaczenia że ścieżka zrzutu ma powstać automatycznie w pasku Output pozostał stary adres więc otwarłem i zaznaczajęc mp3 wwybrałem nową (rys2) OK
4 otwarłem folder gdzie jest stary plik audio2.wav
5 otwarłem BeSliced i przeciągnołem prawym klawiszem myszy plik audio2.wav na ikonkę ze starszym panem. Pokazała się pionowa lista (rys3) kliknołem na MP3
6 zamiast konwersji pokazał się stary raport (rys4)
próbowałem innych kombinacji ale bez skutku. Operacje robiłem zestawem twoich plików audio
CO robię źle? Próbowałem usunąć wyswietlane pliki przy innych rozszerzeniach w dolnym oknie ( na rys2)ale nie dało się.
B jeżeli chodzi o Cinemaster to przeniosłem pliki z folderu System do folderu System w Windows na dysku systemowym oraz z folderu System 32 do folderu System32 na dysku systemowym (razem z niezmienionym folderem Drivers).
Dzisiaj za pierszym razem DVDMaestro uruchomił się bez komunikatu błędu a po zamknięciu i uruchomieniu po jakimś czasie otworzył się z komunikatem błędem. (rys5)
Po kliknięciu OK na komunikacie okno Maestro pozostało aktywne.
Dalszych prób nie robiłem bo nie mam teraz pliku dźwiekowego.

pozdrawiam Henryk
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Przerabianie divx/xvid na DVD PAL (+ polskie napisy) - Poradnik-rys2.jpg  
Dołączone obrazki
Przerabianie divx/xvid na DVD PAL (+ polskie napisy) - Poradnik-rys1.jpg Przerabianie divx/xvid na DVD PAL (+ polskie napisy) - Poradnik-rys03.jpg Przerabianie divx/xvid na DVD PAL (+ polskie napisy) - Poradnik-rys4.jpg Przerabianie divx/xvid na DVD PAL (+ polskie napisy) - Poradnik-rys5.jpg 
exbach jest offline