Dyskusja
:
Macie w szkole\pracy\uczelni\domu jakiegoś goscai który udaje geniusza komputerowego?
Podgląd pojedynczego posta
16.01.2004, 21:47
#
46
kraluk
Guru
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
Mój kumpel na niemieckim do nauczycielki:
- Od której klasy uczy się pani nimieckiego
- Od 5 klasy. - Odpowiada.
- A my od 4 i jesteśmy mądrzejsi!
Wszyscy się z tego lali, nawet nauczycielka
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
#
ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
kraluk
Zobacz profil użytkownika
Zobacz posty napisane przez użytkownika kraluk