Dyskusja
:
Macie w szkole\pracy\uczelni\domu jakiegoś goscai który udaje geniusza komputerowego?
Podgląd pojedynczego posta
16.01.2004, 21:53
#
47
Tribunal
net został :)
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
A to dzisaj facet pobił wszystkich na informatyce:
Nauczycielka:- Co jest na jwazniejszy w komputezre??
Uczeń: EEEE UUUU YYYYY EUY....
Nauczycielka: no .. P..PP
Uczeń
RĄD!!!
Noramlnie wylew
__________________
Tribunal
Zobacz profil użytkownika
Obejrzyj stronę domową użytkownika Tribunal
Zobacz posty napisane przez użytkownika Tribunal