Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.01.2004, 21:53   #47
Tribunal
net został :)
 
Avatar użytkownika Tribunal
 
Data rejestracji: 29.07.2003
Lokalizacja: Cracow
Posty: 1,101
Tribunal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A to dzisaj facet pobił wszystkich na informatyce:
Nauczycielka:- Co jest na jwazniejszy w komputezre??
Uczeń: EEEE UUUU YYYYY EUY....
Nauczycielka: no .. P..PP
UczeńRĄD!!!
Noramlnie wylew
__________________
Tribunal jest offline   Odpowiedz cytując ten post