Cytat:
|
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
nie wiem czy jest sie czym chwalic
moj najwiekszy lol to:
Adam Mickiewicz/Krzyzacy
a z komputerowych:
do tej pory nie wiem czy mozna czy nie mozna odlaczyc myszy na ps2 w czasie pracy kompa - strasznie mnie to meczy - ale nie bede ryzykowal sprzetu zeby sprawdzic - sprawdzilem juz twardy dysk, nagrywarke, monitor - ale myszy jeszcze nie
|
Ja sprawdziłem kilka razy. Z kompem nic się nie działo. Ale to nie był mój komp, więc nie biorę odpowiedzialności za powtarzalność tego doświadczenia.