a propos podlaczania ps2 na goroco - robilem to na swoim kompie, moja Zona robi to regularnie (notek, wiec po prostu trzeba czasem) i nic sie nie dzieje
zeby miec pewnosc wystarczy dac okno linii komend na caly ekran - wtedy myszka jest automatycznie odcinana - i luz
ale ja robilem na twardo, klawiature zeszta tez, lacze na komie od telefonu tez