Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.01.2004, 21:57   #34
ja_jonasz
Bywalec
 
Avatar użytkownika ja_jonasz
 
Data rejestracji: 20.01.2004
Lokalizacja: Radomsko
Posty: 32
ja_jonasz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question błedy podczas nagrywania plytek DVD - prosze o rady

Witajcie.
Z gory dziekuje za wszelka pomoc oraz za zainteresowanie moim postem.
Posiadam nagrywarke DVD LG GSA 4040B. Nagrywam w Nero 6 przy predkosc 2x. Jednak od jakiegos czasu nie moge nagrac zadnej plytki DVD. Ale po kolej.

Nagrywalem na dvd-r esperanza oraz mediastore. Na poczatku wypalal dobrze i wszystko dzialalo. Teraz jednak (z...balem okolo 10 plytek) filmy sie nie nagrywaja. Jak wlaczam film (Power DVD) to albo w momencie kiedy wybiore start filmu - nie wlacza sie, albo w drugiej polowie filmu obraz i dziwek zaczynaja sie psuc, a klatki przeskakuja co 2-3 sekundy. Czy jest to moze wina ustawien Nero?

Prosze o pomoc.
Mam jeszcze kilka pytan:

1. Czy format DVD-video to to samo co opcja w Nero ISO/UDF?
2. W instrukcji nagrywarki nie jest napisane ze obsluguje ona format DVD-video. Czy jesli nagram plytke z danymi UDF/ISO i folderami AUDIO_TS oraz VIDEO_TS to bedzie to to samo co DVD-video?
3. Czy musi byc folder AUDIO_TS - jest on zawsze i tak pusty.
4. Moj firmware to A300 - wie ktos moze skad moge sciagnac jego nowsza wersje?
5. W zkladce UDF jest opcja wyboru systemu plikow. UDF 1.02, 1.50, 2.00 oraz 2.01. Ktora z nich jest najlepsza oraz na czym one polegaja?
6. Interesuje mnie jakis program diagnostyczny, ktory wysywietla dane o nosnikach dvd. Niestety na cdrinfo znalazlem kilka takich, jednak zadnego nie moglem sciagnac (Flash gate) - wyskakiwlo mi ino ze nie ma tego pliku na serwerze. Bylbym wdzieczny za info skad go moge sciagnac (w P2P tez szukalem)

Byc moze jestem laikiem, ale kazdy z nas nim byl w kazdej dzieidzinie zycia.
Z gory dziekuje za pomoc
ja_jonasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post