Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.01.2004, 21:16   #54
AK
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.01.2004
Posty: 3
AK w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ja_jonasz
z tego co ja wiem to overburning nie jest obslugiwany przez lg gsa 4040b, jak i przez wiekszosc ich modeli.
Ja tez mam ta nagrywarke. Jak tobie dziala? I z ciekawosci - jakich plytek uzywasz?
Hej!
Weług Nero GSA obsługuje ovb. Speed test pokazuje możliwość nadpalenia płyty. Różne źródła różnie piszą o ovb w GSA. Jesli nagrywarka obsłuży większe CD niż 700Mb to ovb nie jest mi potrzebny. W praktyce nie mogę wypalić CD ponad 703Mb bo nawet płyta 870Mb jest widziana jako 703Mb!
Co do nośników:Emtec dvd-+RW, Panasonic, Maxell dvd-RAM, Xdisc dvd-R(po 5 zł). CD-Esperanza, TDK, Mmore bez problemów. DVD wypalane ponad 4 Gb z maksymalnymi dostepnymi prędkościami na końcu płyty odtwarzały się w stacjonarnym DVD (Panasonic S-35) z błędami. Zmniejszenie prędkości załatwiło problem. DVD-RAM z nagranymi plikami video odtwarzały się w S-35 z błędami i dlatego RAM na razie odpuściłem. Dostepne prędkości nagrywania niższe niż podaje LG. Ale mam starszego Nero i może to przyczyna. Jestem początkującym "nagrywaczem" i dopiero poznaję ten dział. Na razie główny problem to bariera 703 Mb dla CD w Nero. Co ciekawe Bs Gold5 pokazuje w tym wypadku 719Mb.
Jakie Ty masz spostrzeżenia do GSA?
Może jeszcze mi coś podpowiesz.
pozdrawiam
AK jest offline   Odpowiedz cytując ten post