Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.02.2004, 22:04   #26
Ricki
Guru
 
Avatar użytkownika Ricki
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Rawicz
Posty: 1,270
Ricki zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W sumie lepiej to wygląda niż pakiet, bo można stale być w sieci, a nie max 45 godzin, ale szkoda tylko, że limit ma wynosić 5GB. 10-15 to rozumiem; przejdzie. No i nie za takie pieniądze. Powinni zrobić tak jak operatorzy GSM, gdzie w tańszych abonamentach ma się droższe aparaty, więc niech będzie modemik za powiedzmy 200 - 300 złotych, ale abonament na poziomie max 70 zł. Jeżeli nie będzie inaczej to niech się nie dziwią temu, że jest tyle sieci "lokatorskich", bo w perspektywie czasu lepiej jest mieć neo 640/160 we dwóch i cieszyć się lepszym transferem za 75 zł na osobę bez limitu, niż brać tą neo 128 w pojedynkę i się truć, no chyba, że ktoś nie ma z kim się podzielić (tak jak ja) lub nie chce. Reasumując sądziłem, że będzie to oferta 256/128 za góra 100 zł, a pozostałe warunki umowy tak jak w starej neo, ale skoro jest inaczej (limity) to trzeba jakoś przeboleć to 150 zł/na miesiąc i cieszyć się z tego co jest, bo na przykład ja nie mam innej możliwości podłączenia netu jak tylko przez TPSA, mieszkam w małym mieście, gdzie jest tylko LAN w blokach, a już ja niestety mieszkam w domku jednorodzinnym, więc odpada. Miałem też do testów WLAN, ale szkoda mówić raz działało a innym razem nie.
Ricki jest offline   Odpowiedz cytując ten post