Cytat:
c0rdat (05-02-2002 09:41):
Wszystko można. To tylko kwesta rozsądku. Ale biorąc pod uwagę to że większość kopiujących muzę słucha łomotu (bez obrazy) który nudzi im się po paru dniach (i płytka i tak ląduje na półce pod bgrrrruuubą warstwą kurzu) to można nagrywać i x48 na każdej płycie (nawet najgorszej).
Wiadomo, że jak komuś zależy to kupi tłoczoną albo nagra na drogiej płycie CDR do której ma zaufanie z prędkością, która wydaje mu się dobra (kwestia indywidualna). Ja dobre płyty kupuję tłoczone a jak chcę posłuchać byle-czego, to nagrywam sobie na CDRW (żeby po paru dniach/tygodniach) bez żalu skasować.
Pozdro.6
|
w pelni sie z Toba zgadzam choc niestety oryginalne CD sa b. drogie (niestety). Ja nagrywam w 4x na TDK lub Verbatim dlatego ze nie jest to lomot ktory rzuce w kat za jakis czas. Poza tym chce aby ta muza przetrwala na nosnikach jak najdluzej.
Co do CDRW to moj odtwarzac CD-DA nie czyta takich plyt wiec taki sposob odsluchu muzy odpada.
Pozdrawiam
jazzbiker