Dyskusja: Nowa wersja forum
Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.02.2004, 11:00   #63
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
A jeszcze kilka slow napisze

Moje pierwsze wrazenie bylo takie, ze otworzylem jakas strone z forum i kiedy ja zobaczylem, zaczalem sie zastanawiac, co mi sie skopalo z przegladarka, ze forum tak dziwnie (niestety w negatywnym sensie) wyglada. Zaraz tez wszedlem do ustawien, zeby sprobowac zmienic to na to, co bylo wczesniej (czyli dla mnie na "normalnosc"). Niestety to mi sie nie udalo, ale w miedzyczasie znalazlem topic na temat zmian na forum, wiec juz dalej nie szukalem.

Zmianom sie przyjrzalem, ale swojej opinii niestety nie zmienie. Nie podobaja mi sie te zmiany i gdyby byla ankieta, czy przywrocic poprzednia wersje, bez wahania napisalbym, ze tak. Nie wiem, po co zostaly wprowadzone. Piszecie, ze poprzednio bylo duzo bledow, ze strony uzytkownikow raczej nie mozna ich bylo zaobserwowac, wrecz przeciwnie - od dawna forum tak dobrze mi nie dzialalo.

Ale w porzadku, Wasz wybor, my jako uzytkownicy mozemy go zaakceptowac, lub nie. Poki co mam nadzieje, ze wyeliminujecie bledy dotyczace roznych przegladarek. Zaciekawiony tym, co w jednym z postow napisal Sid, sprawdzilem, jak forum wyglada pod Explorerem i rzeczywiscie, prezentuje sie tam troche lepiej. Pod Opera jednak wyglada fatalnie i to nalezaloby jak najszybciej zmienic. O drugim dostepnym temacie juz nie wspomne, bo calkowicie zabija on odmiennosc naszego forum od tysiecy innych znajdujacych sie w Internecie. A mam nadzieje, ze tej indywidualnosci nikt nie chce tutaj zniszczyc.

W kazdym razie zycze powodzenia przy dalszym wprowadzaniu zmian. Nie jestem zachwycony tym, ze sie pojawily, ale jesli juz sa, to mam nadzieje, ze w koncu sam bede mogl stwierdzic, ze sa to zmiany w dobrym kierunku. Na razie jest kiepsko, ale mam nadzieje, ze bedzie lepiej.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post