Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.02.2004, 15:49   #14
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
coz.. moje plyty cdr maja przy odczycie na maks avg c1 <0.3 - nie sadze zeby jakikolwiek czytnik - wliczajac zakurzone jamniki nie byl w stanie skorygowac wszsytkich [oraz tych wprowadzanych przez kurz czy rysy]
dlatego twierdze ze nie ma problemu
temat moze i oklepany - ale jakos na ha.org dawno przestali sie tym powazni ludzie zajmowac bo nie ma to juz sensu - jak dobrze nagrasz plyte i nie masz szajsowatego sprzetu - to masz idealnie, jak nie - to nie.. simple [choc ja nie znalazlem kogos kto by sie odwazyl na blind test i podjal udowodnienia tego ze ta plyta jest kopia...]
jesli ktos chce sie sprawdzic to prosze zrobic sobie mpc -q4 czy 5 czy 6 i zABXowac sie - taka jest potencjalna roznica w jakosci - zwyciezcow prosze o kontakt - zwlaszcza tych co zlapia 5 i wyzej
a dobrze plyte nagrac sie da
choc przyznam ze ja juz tez nie widze sensu w walkowaniu tego po raz ktorystam - zwlaszcza ze w kazdej takiej dyskusji pojawia sie Pan Audiofill, zaczyna od prezentacji swojego sprzetu, i stwierdza ze srednica basow mu sie nie podoba... rece i gacie opadaja
przerabialem takich panow wielokrotnie i jest to meczace i beznadziejne zejecie - ktore na szczescie nie jest moim obowiazkiem
zainteresowanych ew. polemika zapraszam na mail albo gg
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline