Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.03.2004, 10:32   #8
Piotr.D
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.02.2004
Posty: 5
Piotr.D w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z łączeniem .avi i sposobem jego konwersacji na .mpg wynikł stąd, iż od pewnego czasu jestem zmuszonu korzystać (zamiast z karty video firmy pinnacle, której wcześniej używałem) z karty video hdp elektronic, a niestety ( chyba programowo) karta ta ma ograniczenie w wielkości przechwytanego pliku .avi bo w żaden sposób nie moge tego obejść nawet w NTFS. Nawet Adobe Premiere (który, chyba jako jedyny współpracujący program) podczas przechwytywania obrazu dzieli .avi na wiele części. Nie ma problemu z nagraniem takiego materiału na VHS, natomias na DVD musze się trochę nagimnastykować, a wiadomo, że każdemu zależy na czasie . Przepraszam jeśłi trochę odeszłem od tematu, ale może koledzy poradzą coś na obejście ograniczenia wielkości pliku 2048 MB ? Jak długo trwa oczywiście w wielkim przybliżeniu przeliczenie 3h materiału z .avi na .mpg przy użyciu TMPGEnc na kompie o średnich parametrach (cpu 1,43 GHz, ram 256 Mb) Zdaje sobie sprawe, że zależy to od ustawień i parametrów pliku wynikowego.

Ostatnio zmieniany przez Piotr.D : 02.03.2004 o godz. 10:39
Piotr.D jest offline   Odpowiedz cytując ten post