Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.03.2004, 10:42   #9
dwx
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika dwx
 
Data rejestracji: 03.03.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 5
dwx w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No i wszystko OK, tak juz zrobiłem przedwczoraj. Tylko że w momencie zgrania miałem na HDD cały rozdział razem z obrazem a plik miał ok. 1GB (z jednego VOB). Samo zrobienie obrazu płyty czy umieszczenie jej na HDD z wybraną (np. tylko jedną) ścieżką Audio nie stanowi problemu. Ale nic mi to nie da bo nie wrzucę takiego pliku 1GB na płytę CDR.
Udało mi się też prawdopodobnie "wyjąć" samą ścieżkę audio i wtedy z tego pliku VOB który miał 1GB wyszedł plik (w domysle też rozszerzenie VOB) ale juz tylko 105MB - czyli ekstra !!! Niestety nie za wiele to dało. Po wpisaniu ręcznie rozszerzenia AC3 - widział ten plik WinDVD ale dźwięku nie odtwarzał (chociaż wyświetlil długość ok. 17min), po zmianie rozszerzenia na WAV programowe odtwarzacze (AllPlayer, Media Player i jeszcze parę innych widziały ale tylko AllPlayer odtwarzał dźwięk. Niestety nie dało się tego pliku nagrać na płytę CD i to zarówno jeśli chodziło o Płytę Audio jak i ISO - niezgodność formatów i Nero nie rozpoznał pliku.
Dopiero po zmianie znowu rozszerzenia na VOB i wybraniu w Nero formatu płyty na "MiniDVD" udało sie ten VOB nagrać. Stworzyłem strukturę jak w płycie DVD wraz z plikiem video_ts.ifo i innymi ale ciągle coś było nie tak. Po paru eksperymentach udało mi się nagrać płytę MiniDVD , co więcej odtwarzacz stacjonarny (Pionieer) ja widział rozpoznawał i startował ale .... CISZA !!!! Po prostu coś nie teges !
Może cos by poszło jakby od nowa zrobił nowe MENU itd ale to może dopiero jutro.

Wydaje mi się że jedynym rozwiązaniem jest właśnie płyta miniDVD no i teraz czy ktoś wie jaka powinna być jej struktura.
__________________
No risk ==> No Fun
dwx jest offline   Odpowiedz cytując ten post