Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.03.2004, 22:25   #237
Efreb
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.03.2004
Lokalizacja: śląsk
Posty: 6
Efreb w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Stary temat: "Input Stream buffer too small"

Cytat:
Napisany przez Zdrapka
Ratujcie. Bo nie wiem co robić.
Wszystko idzie zgodnie z instrukcją (zresztą wszystko do tej pory szło dobrze), aż do momentu gdy IFOEDIT po 82% multiplexingu daje taki komunikat:

"Internal Error. Input Stream buffer too small. Please inform Derrow."

Gdy robiłem filmy z jedną ścieżką dźwiękową i dwoma napisami wszystko szło w porządku. Ale te kłopoty pojawiły się gdy chciałem zrobić film z dwiema ścieżkami dźwiękowymi i czterema napisami.

Dla jasności dodam, że jest to drugi komunikat. Pierwszy ostrzega o zbyt małym buforze wejściowym. Jak się kliknie OK, to pochodzi z kilka sekund i wywala ten drugi komunikat.

Próbowałem znaleźć w IFOEDIT jakieś opcje, które mogłyby zwiększyć ten bufor ale takich nie znalazłem.
Jak rozwiązać ten problem?
Mam doslowinie ten sam problem z LOTR 1 dvd1, powtarzam juz chyba 10 raz cala procedure i zawsze w tym samym miejscu mam te sama zachowanie (komunikaty) nie wiem co z tym zrobic? Nie znalazlem miejsca by ktos podpowiedzial jak to ugrysc. Moze sie jednak myle. Prosze o pomoc!
Aha jeszcze jedno > nie wkladam 2 audio tylko jedno, wiec mysle ze to niema znaczenia. To chyba jakies ustawienie??
Efreb jest offline   Odpowiedz cytując ten post